![](https://www.tag-meir.org.il/wp-content/uploads/2021/12/2-e1638450600329-1076x600.jpeg)
ביקור סולידריות אצל אחמד סלאימה
שהותקף בפיגוע טרור יהודי בשוק מחנה יהודה
הגענו לבקר את אחמד סלאימה שהותקף ביום רביעי האחרון בפיגוע טרור יהודי ברחוב אגריפס בירושלים. אחמד בן ה-20 חיכה להסעה שתיקח אותו לביתו בסוף יום העבודה, כאשר ראה קבוצה של 7 צעירים מתקרבת אליו הוא החל לברוח, אך הם השיגו אותו- תקפו, קיללו ודקרו בסכין לאורך הגוף. אחמד מאושפז בבית החולים שערי צדק, עדיין סובל מכאבים ונזקק לזמן התאוששות. הבטחנו לאחמד להמשיך לדרוש בשלומו וללוות אותו ככל שיצטרך.